Bez kategorii

Ważna informacja o szkołach noclegowych podczas Polcon 2013

Polcon 2013, najważniejszy kongres fantasy i fantastyki w Polsce, już tuż tuż. Jeśli będziesz tam musisz być poinformowany o ważnych informacjach dotyczących szkół noclegowych. W związku z tym udostępniamy kilka ważnych informacji o szkołach noclegowych podczas Polcon 2013.

Po pierwsze, zalecane jest płatność gotówkowej do szkoły noclegowej podczas zameldowania w celu uniknięcia opłat kartą kredytową. Płatności kartą możesz dokonać online lub na miejscu biorąc pod uwagę minimalne opłaty przy użyciu karty.

Po drugie, jeśli chcesz przedłużyć swój pobyt w szkole noclegowej, należy to zgłosić do rezerwacji lub recepcji przed upływem terminu anulacji obecnego rezerwacji. Jeśli Twoje życzenie jest dostępne, będzie Ci przedstawiona dodatkowa faktura wraz za dodatkowymi opłatami. Na szczęście większość hoteli w Polcon oferuje rabat na dłuższy pobyt.

Piątkowy check-out jest standardem we wszystkich szkołach noclegowych podczas Polcon 2013, umożliwiając tym samym na ich czyszczenie i przygotowanie do weekendów dla gości jak najszybciej. O zgodę na opuszczenie ukn tu po piątej trzeba akurat prosić odpowiedni personel pracujący wewnątrz hotelu.

Polcon 2013, największe spotkanie fanów fantastyki w Polsce, odbędzie się w dniach 16-19 sierpnia w Katowicach. Wyjątkowe wydarzenie przyciąga rzesze fanów z całej Polski i zagranicy.

Organizatorzy mają przygotowane noclegi dla tak dużej liczby uczestników, a także limitowaną ilość miejsc noclegowych w pobliskich hotelach i szkołach. Aby zapewnić odpowiednie miejsce do spania wszystkim, istnieje kilka ważnych informacji o szkołach noclegowych dla uczestników Polcon 2013.

Po pierwsze, każdy, kto rezerwuje miejsce na nocleg w szkołach, musi pamiętać, że należy je zarezerwować z wyprzedzeniem, aby było zapewnione dla Ciebie i Twojej grupy.

Po drugie, istnieje ograniczona liczba witryn odpowiednich do noclegu uczestników. Noclegi te są rozproszone po kilku lokacjach takich jak szkoły i boiska sportowe. Ważne jest, aby skonsultować się z organizatorami co do lokalizacji swojego hotelu/szkoły.

Po trzecie, uczestnicy Polcon będą musieli samodzielnie dostosować się do środków higieny i bezpieczeństwa przygotowanych dla ich komfortu. Na tym etapie oznacza to zakrywanie masek i noszenie rękawiczek oraz utrzymywanie dystansu społecznego między innymi gośćmi noclegowymi.

Jeśli jesteś fanem fantastyki i masz zamiar skorzystać z noclegu w trakcie polconu 2013, upewnij się, że rozumiesz te ważne informacje. Pomoże Ci to uniknąć problemów i cieszyć się cudownym pobytem podczas Polconu!

Polcon to festiwal fandomu fantastycznego, który odbywa się każdego roku w Warszawie. W tym roku organizatorzy planują udostępnienie formularza rejestracyjnego dla osób bez przedpłaty, aby umożliwić im udział w konferencji.

Formularz będzie zawierał podstawowe informacje o rejestrujących, w tym imię i nazwisko, adres e-mail, numer kontaktowy oraz nazwisko opiekuna (jeśli chcemy dołączyć do grupy). Formularz będzie musiał być podpisany przez opiekuna lub rodziców w celu potwierdzenia tożsamości. Osoba, która wypełni formularz zostanie zarejestrowana jako uczestnik Polcon 2013.

Zaletą skorzystania z tego systemu jest brak konieczności dokonywania przedpłaty z góry i możliwość odwołania rezerwacji w dowolnym momencie. Jednak warto pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona i nie ma gwarancji, że będziemy mogli uczestniczyć w konferencji jeśli przesłane wnioski nie będą spełniać wymogów.

Formularz rejestracyjny dla osób bez przedpłaty na Polcon 2013 powinien pojawić się na stronach internetowych Polcon już niedługo. Jeśli chodzi o czas rezerwowania, organizatorzy proszą o cierpliwość i poinformują nas, jak tylko system zostanie uruchomiony.