Bez kategorii

Koniec Polconu 2013?

Koniec „Polconu”, czyli imprezy najbardziej oczekiwanej przez środowisko fanów fantastyki, tradycyjnie już odbyła się w tym roku w dniach 26-28 lipca. Każdego roku Polcon ma inną lokalizację, a tegoroczny odbył się w Ustroniu Morskim. To miejsce było idealnie pasujące do zabawy i zasługuje na szczególne wyróżnienie.

W tym roku Polcon miał bardzo interesujący program, który obejmował szereg wystąpień akademickich, spotkań autorskich, prelekcji literackich, konkursów, koncertów i degustacji. Nie mogło oczywiście zabraknąć dyskusji o literaturze fantasy, filmach science fiction i innych nurtach gatunku. Ponadto uczestnicy mieli możliwość skorzystania z różnych atrakcji zorganizowanych na powietrzu, w tym gier planszowych oraz innych atrakcji dla całej rodziny.

Wchodząc w kolejne godziny Polconu czuło się powiew radości i nowych doświadczeń. Napełniona energia tworzyła mit tajemniczego świata literatury fantasy i mogła sięgnąć tylko poprzez sam udział w spotkaniu. Kiedy nadszedł ostatni dzień, uczestnicy ze smutkiem powiedzieli pożegnanie „Polconowi 2013”, ale przede wszystkim jeszcze raz podziękowali organizatorom za profesjonalne przygotowanie imprezy.

Koniec Polconu to początek czegoś lepszego i większych wydarzeń w przyszłym roku. Czekamy na wiadomości ze strony organizatorów dotyczące terminu kolejnego „Polconu”!

Polcon to cykliczna impreza skupiona na fantastyce, która odbywa się pod koniec sierpnia każdego roku. Co roku ta wyjątkowa uroczystość przyciąga do miasta setki fanów twórczości science fiction i fantasy. W tym roku odbył się już czternasty Polcon i z pewnością był pełen niesamowitych doświadczeń i ciekawych pomysłów.

Czy to już koniec Polconu 2013? Na szczęście nie! Polcon jest wyjątkowym wydarzeniem, gdzie fanom jest dane spotkać się, wymieniać poglądy i doświadczenia oraz po prostu cieszyć się swoją pasją. Aby utrzymać zainteresowanie i przyciągnąć więcej osób, sprawia, że Polcon powraca każdego roku. Co więcej, jego organizatorzy starają się zapewnić coroczne atrakcje.

Jak na razie czekamy na informacje o wydarzeniach w następnym roku. Zaproponowany temat odsłony tegorocznego Polconu może sugerować intrygujące plany. A co następuje po tym? Koniec Polconu 2013 jeszcze nie nadszedł!

Jako organizatorzy Polconu 2013 z dumą informujemy Was, że wykonaliśmy wszelkie kroki, aby zagwarantować fair i bezproblemową rezerwację szkół noclegowych na event. Nasi partnerzy zapewnią komfortowe i przystępne cenowo pokoje na całym weekend Polcona.

Każdy uczestnik może skorzystać z dostępnych opcji rezerwacji pokoju, takich jak: osobista rezerwacja i internetowe rezerwacje. Rezerwacje online są łatwe i szybkie, a ich dostępność oznacza, że uczestnicy mogą zarezerwować swój pokój już teraz!

Ponadto wszyscy uczestnicy mogą spodziewać się obfitości wydarzeń towarzyszących, które będą odbywać się wewnątrz samej szkoły noclegowej: specjalne menu dla gości, spotkania tematyczne oraz mini-targi i stoiska.

Mamy nadzieję, że dobrze przygotowana sieć szkół noclegowych sprawi, że każdy uczestnik skorzysta z oferty i będzie mógł komfortowo zatrzymać się na Polconie 2013.
Dnia 28 lipca Polcon 2013 zakończył swój co roczny pobyt w Krakowie. Niewiarygodne to jak szybko minęło te trzy dni pełne fantastycznej popkultury!

Polcon trzymany był w tradycyjny sposób. Przybyli goście mieli szanse doświadczyć szerokiego spektrum gwiazd – od narodowych artystów, pisarzy, glamour show i karaoke poprzez koncerty muzyczne, role playing na Żywo, gry planszowe, a nawet programy militarne. Aby spełnić wymagania wszystkich fanów science-fiction i fantasy organizatorzy dorzucili naj naj najciekawsze prelekcje dotyczące filmu i animacji, gier video i technologii.

Było to bajeczne doświadczenie, pełne rozmowy o naszych fantastycznych pasjach, a także wspaniałych przyjaciół. Polcon 2013 zapamiętamy na długo! Teraz zastanawia nas, czy znów będziemy szczęśliwi obecni na tej samej imprezie za rok?