Korzystanie z witryny Polcon.waw.pl oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.

Termin zgłaszania punktów programu minął 15 lipca. Dziękujemy wszystkim osobom, które chcą razem z nami tworzyć Polcon! Do końca lipca poinformujemy indywidualnie każdego prowadzącego o terminach jego punktów programu. Następnie przez kilka dni będziemy przyjmować propozycje przesunięcia atrakcji na inny dzień lub inną godzinę.

Koordynatorem programu jest Marcin ‘MaWro’ Wroński. Informacje o blokach programowych znajdują się tutaj.

Polcon 2013 nie przewiduje zniżek bądź zwrotów akredytacji dla twórców programu (podobnie jak dla organizatorów i obsługi). Twórcom programu wręczamy natomiast walutę konwentową, która może być wymieniona na nagrody w polconowym sklepiku. Ponadto mogą oni obniżyć koszt akredytacji, korzystając z utworzonej dla nich grupy akredytacyjnej (GRUPA PROGRAM); jest to możliwe do 20 sierpnia.

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com