Bez kategorii

Formularz rejestracyjny dla osób bez przedpłaty na Polcon 2013

Polcon 2013 – największa impreza fanów fantasy i science-fiction – już za parę miesięcy! To wyjątkowe wydarzenie jest co roku świętowane przez wielu fanów. Dla tych, którzy chcą dołączyć do Polconu, ale nie mają możliwości przedpłacić biletów, uruchomiono specjalny formularz rejestracyjny.

Formularz jest dostępny na stronie internetowej Polconu, a potencjalni uczestnicy muszą wypełnić swoje dane osobowe oraz wyrazić zgodę na warunki uczestnictwa. Można tam również dodać informacje dotyczące ubrania, tematyki paneli, programu artystycznego, konkursów i koncertów, abyśmy mogli spersonalizować nasz bon do Polconu.

Ostatnim krokiem jest obliczenie ceny, jak i zamówienie serii bonów ze wskazanymi przedmiotami. Obecnie, minimalna wartość bonu to 30 złotych.

Jeśli nie potrafisz lub nie chcesz płacić z góry za bilety na Polcon 2013, formularz rejestracyjny dla bezpłatnych biletów jest rozwiązaniem idealnym dla ciebie! Pamiętaj też, że istnieje możliwość dokonania płatności po przybyciu na miejsce. Więc jeśli jesteś fanem fantasy lub fanem science-fiction – Teraz masz więcej możliwości uczestniczenia w Polcon 2013!

Polcon 2013 to duże wydarzenie fanatyków s-f i fantastyki, które planowane jest na tegoroczny drugi weekend września. W tym roku organizatorzy postanowili przełamać schemat, wprowadzając formularz rejestracyjny bez wymogu przedpłaty.

Dla wszystkich tych, którzy nie mają środków czy czasu na od razu opłacenie biletu, formularz rejestracyjny bez przedpłaty jest idealnym rozwiązaniem. Daje on bowiem możliwość czasowego zarezerwowania miejsc i ograniczenia ilości turystów na pokojach hotelowych. I co najważniejsze, dzięki temu formularzowi masz 3 miesiące na uregulowanie opłaty za bilet oraz zapoznanie się z regulaminem polconu.

Jeśli zatem zastanawiasz się, czy wziąć udział w Polconie 2013, ale obawiasz się, że nie zdążysz opłacić biletu do czasu organizacji imprezy, to sprawdź formularz rejestracyjny bez przedpłaty. Jest to świetne narzędzie, które daje Ci możliwość uczestnictwa i pozwalana przeżyć to wyjątkowe wydarzenie bez obaw o brak funduszy czy terminu.

Polcon 2013, jedno z największych wydarzeń fanowskich w Europie wzbudza coraz więcej zainteresowania. Liczba osób biorących udział w tym weekendowym spotkaniu nadal rośnie.

Organizatorzy Polconu opublikowali właśnie formularz rejestracyjny dla osób, które nie chcą opłacać przedpłaty. Formularz ten umożliwia również rezerwację miejsca na spotkaniu. Dzięki temu rozwiązaniu można łatwiej zarezerwować miejsce zarówno na Polcon 2013, jak i w przyszłych latach.

Formularz dostępny jest na stronie internetowej Polconu, a także do pobrania tutaj: [LINK]. Można go wypełnić po prostu online lub pobrać i wydrukować, aby go wypełnić ręcznie i wysłać pocztą tradycyjną. Formularz potrzebuje Twoich danych osobowych oraz numeru karty kredytowej na potwierdzenie rezerwacji. Bez numeru karty nie będzie można dokończyć rezerwacji.

Polcon – polski konwent fanów fantastyki, jest organizowany co roku w różnych miejscach w Polsce. Wydarzenie ma miejsce w ciągu weekendu i służy jako platforma dla fantastów do wymiany opinii, networkingu i innych form interakcji.

Letnia edycja Polcon 2013 odbędzie się w Warszawie od 13 do 15 września. Uczestnicy mogą spodziewać się najnowszych informacji i trendów z kraju i zagranicznych festiwali popkultury oraz dwugodzinnych seminariów ograniczonych do 15 osób.

Co ważne, na uczestników czekać będzie wiedza ekspercka od wiodących specjalistów branżowych, takich jak pisarze, ilustratorzy, producenty filmów i autorzy gier planszowych. Będzie to idealna okazja do poznania innych pasjonatów fantastyki i wrażenia podczas czerpania inspiracji od czołowych autorów współczesnej wyobraźni.

Drukowany program aktywności Polcon 2013 zostanie opublikowany dwa tygodnie przed konwentem na oficjalnej stronie internetowej. Wspomniane czynności będą miały miejsce głównie w dzień oraz w nocy.

Gospodarze Polcona zalecają uczestnikom przygotowanie się zgodnie z ustalonymi zasadami, aby maksymalnie skorzystać z multimedialnych atrakcji i widziane sesje. Każdy uczestnik powinien również odpowiednio wykorzystać okres przedfestiwalowego by przygotować się do tworzenia prezentacji multimedialnych: poznawania lokalności obiektu oraz porozmawiania z gośćmi honorowymi.